Відгуки про компанію РОЗІНАДодати відгукІрина С.Відмінно 11.06.2026Марина Д.Відмінно 10.06.2026Все супер,як завжди у РОЗІНИТатьяна Д.Відмінно 04.06.2026Виктория Ш.Відмінно 02.06.2026Дякую за квіти! Дякую за подарунок! Як завжди, залишилась задоволена!Елена М.Відмінно 02.06.2026Ірина Н.Відмінно 31.05.2026Як завжди дуже добре упаковане,все доїхало ще подарунки передали 🤗Дякую 🩷🌸Інна Г.Відмінно 30.05.2026Віоріка Ш.Відмінно 29.05.2026Задоволена станом квіток, доїхали у гарному стані! Рекомендую продавцяЛюдмила С.Відмінно 27.05.2026Квіти прийшли всі якісні, гарно запаковані. Ще і в подарунок прислали саджанець👍 Рекомендую!Валентина П.Відмінно 21.05.2026Дуже якісні саджанці
Все супер,як завжди у РОЗІНИ
Дякую за квіти! Дякую за подарунок! Як завжди, залишилась задоволена!
Як завжди дуже добре упаковане,все доїхало ще подарунки передали 🤗Дякую 🩷🌸
Задоволена станом квіток, доїхали у гарному стані! Рекомендую продавця
Квіти прийшли всі якісні, гарно запаковані. Ще і в подарунок прислали саджанець👍 Рекомендую!
Дуже якісні саджанці